DUO ICT-dag

DUO ICT-dag

25 maart 2025 – Op dinsdag 11 maart vond de DUO ICT dag plaats. Een dag vol inspiratie, kennisdeling en waardevolle ontmoetingen. Een deel van de meer dan duizend IV- en ICT-medewerkers van DUO kwam samen om de nieuwste ontwikkelingen in het vakgebied te verkennen en zich te laten inspireren door collega’s en experts.

Workshops

De dag begon met een spectaculaire en komische jongleeract van More Balls Than Most. Hun optreden was scherp en energiek, waardoor de sfeer in de zaal direct positief werd gezet. Daarna volgde de inspirerende keynote van neuropsycholoog Mark Tigchelaar, gevolgd door een breed aanbod aan workshops, verzorgd door werknemers van DUO. Van Lowcode tot Requirements Traceability, de nieuwste innovaties kwamen aan bod. Daarnaast werden er sessies over mindful werken, stoelyoga en stralend falen aangeboden. Voor elke deelnemer dus iets om te leren.

Al met al een zeer geslaagde editie van de DUO ICT dag vol nieuwe connecties en waardevolle inzichten.

Meer weten?

Wij helpen graag! Neem vrijblijvend contact op via onderstaand formulier en ervaar zelf de veelzijdigheid van onze evenementenlocatie. 

Meer weten?
Meer weten?

Contactformulier