Organisatie

Directie

Willem de Kok (algemeen directeur)
050 5222 720
willem.dekok@martiniplaza.nl

Secretariaat
Ingrid Beeftink (directie-assistent / hr)
050 5222 720
ingrid.beeftink@martiniplaza.nl

Sales

sales@martiniplaza.nl
050 5222 620

Paul Berndsen (manager marketing & sales) 
050 5222 629
paul.berndsen@martiniplaza.nl

Bert Janssen (sales acount manager)
050 5222 627 / 06 46 25 77 31
bert.janssen@martiniplaza.nl

Erika Pater (sales acount manager)
050 5222 621 / 06 20 14 58 44
erika.pater@martiniplaza.nl

Eventmanagement

Mario Oomkens (eventmanager)
050 5222 622
mario.oomkens@martiniplaza.nl

Linda Geensen (eventmanager)
050 5222 623
linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek  (eventmanager)
050 5222 624
martin.hoek@martiniplaza.nl

Marcel Bos  (eventmanager)
050 5222 731
marcel.bos@martiniplaza.nl

Klaas-Pieter Dijksterhuis (eventmanager)
050 5222 737
kp.dijksterhuis@martiniplaza.nl

Marcel Koerts (eventmanager)
050 5222 625
marcel.koerts@martiniplaza.nl

Marketing

marketing@martiniplaza.nl

Peter Wijma (crm, website en ticketing)
050 5222 692
peter.wijma@martiniplaza.nl

Paula van Ham  (theatermarketing)
050 5222 694
paula.vanham@martiniplaza.nl

Marlou Kroeze (marketing coördinator)
06 15 32 71 79
marlou.kroeze@martiniplaza.nl

Kaartverkoop & Receptie

receptie@martiniplaza.nl
050 5222 777

Richard Vlasma (receptie)
050 5222 777
richard.vlasma@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveringen)
050 5222 752
jeanette.uwland@martiniplaza.n

Theater

Annerie Knol (theaterprogrammeur)
050 5222 691
annerie.knol@martiniplaza.nl

Financiën en Administratie

René van der Bij (controller)
050 5222 644
rene.van.der.bij@martiniplaza.nl

Peter Dijkstra (assistent controller)
050 5222 643
peter.dijkstra@martiniplaza.nl

Patrick Bakker (administratief medewerker)
050 5222 641
patrick.bakker@martiniplaza.nl

Operations

Ronald Wijkstra (manager operations)
050 5222 791
ronald.wijkstra@martiniplaza.nl

Wybe Berkepas (toneelmeester)
050 5222 781
wybe.berkepas@martiniplaza.nl

Klaas Koning (theatertechniek)
050 5222 782
klaas.koning@martiniplaza.nl

Keuken

Jeroen te Nijenhuis (chef-kok)
050 5222 743
jeroen.tenijenhuis@martiniplaza.nl

Arjan Komduur (sous-chef)
050 5222 744
arjan.komduur@martiniplaza.nl

Technisch beheer

David Wassenaar (technisch beheer)
050 5222 665
david.wassenaar@martiniplaza.nl

Jens de Boer (operationeel  beheerder veiligheid)
050 5222 667
jens.deboer@martiniplaza.nl