Organisatie

Kaartverkoop & Receptie

receptie@martiniplaza.nl
050 5222 777

Richard Vlasma (receptie)
050 5222 777
richard.vlasma@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveringen)
050 5222 752
jeanette.uwland@martiniplaza.n

Sales en eventmanagement

sales@martiniplaza.nl
050 5222 620

Bert Janssen (sales accountmanager)
050 5222 627 / 06 46 25 77 31
bert.janssen@martiniplaza.nl

Mario Oomkens (eventmanager)
050 5222 622
mario.oomkens@martiniplaza.nl

Linda Geensen (eventmanager)
050 5222 623
linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek (eventmanager)
050 5222 624
martin.hoek@martiniplaza.nl

Marcel Bos (eventmanager)
050 5222 731
marcel.bos@martiniplaza.nl

Erika Pater (eventmanager)
050 5222 621 / 06 20 14 58 44
erika.pater@martiniplaza.nl

Martijn Koekoek (eventmanager)
050 5222 625
martijn.koekoek@martiniplaza.nl 

Theater

Annerie Knol (theaterprogrammeur)
050 5222 691
annerie.knol@martiniplaza.nl

Manon de Vries (assistent theaterprogrammeur)
manon.devries@martiniplaza.nl
050 5222 694

Theatertechniek

Wybe Berkepas (toneelmeester)
050 5222 781
wybe.berkepas@martiniplaza.nl

Klaas Koning (theatertechniek)
050 5222 782
klaas.koning@martiniplaza.nl

Directie

Willem de Kok (algemeen directeur)
050 5222 720
willem.dekok@martiniplaza.nl

Secretariaat
Ingrid Beeftink (directie-assistent / hr)
050 5222 720
ingrid.beeftink@martiniplaza.nl

Marketing

marketing@martiniplaza.nl

Annerie Knol (manager marketing en communicatie)
050 5222 691
annerie.knol@martiniplaza.nl

Peter Wijma (crm, website & ticketing)
050 5222 692
peter.wijma@martiniplaza.nl

Marlou Kroeze (marketingcoördinator)
050 5222 693
marlou.kroeze@martiniplaza.nl

Manon de Vries (theatermarketing)
manon.devries@martiniplaza.nl
050 5222 694

Financiën & Administratie

Peter Dijkstra (controller)
050 5222 643
peter.dijkstra@martiniplaza.nl

Jarno Heidmeijer (financiën/functioneel beheerder)
050 5222 641
jarno.heidmeijer@martiniplaza.nl

René van der Bij (financieel adviseur)
050 5222 644
rene.van.der.bij@martiniplaza.nl

Operations

Martijn Vrij (manager operations)
martijn.vrij@martiniplaza.nl

Klaas-Pieter Dijksterhuis (personeelsplanning & facilitaire zaken)
050 5222 737
kp.dijksterhuis@martiniplaza.nl

Keuken

Leon Ubink (keukenmanager)
leon.ubink@martiniplaza.nl

Arjan Komduur (sous-chef)
050 5222 744
arjan.komduur@martiniplaza.nl

Gebouwbeheer

Patrick Binee (coördinator gebouw & techniek)
050 5222 664
patrick.binee@martiniplaza.nl

Henk Pater (operationeel beheerder veiligheid)
henk.pater@martiniplaza.nl
050 5222665

Matthijn Visser (huismeester)
matthijn.visser@martiniplaza.nl
050 5222 724

Michele Guida (huismeester)
michele.guida@martiniplaza.nl
050 5222 724

Stijn Smit
stijn.smit@martiniplaza.nl
050 5222 724

Governance

MartiniPlaza is een besloten vennootschap met twee BV’s, een Vastgoed BV en Exploitatie BV. De leiding van beide BV’s is in handen van de statutair directeur, Willem de Kok. De directie maakt deel uit van het managementteam waarin alle bedrijfsonderdelen vertegenwoordigd zijn.

De besloten vennootschappen kennen één aandeelhouder, de Gemeente Groningen. De aandeelhouder wordt vertegenwoordigd door de wethouders Berndt Benjamins (Exploitatie BV) en Roeland van der Schaaf (Vastgoed BV).

Sinds 2014 kent MartiniPlaza geen Raad van Commissarissen meer. De taken van de RvC zijn belegd bij de vertegenwoordigers van de aandeelhouder.