Organisatie

Directie

Willem de Kok (algemeen directeur)
050 5222 720
willem.dekok@martiniplaza.nl

Secretariaat
Ingrid Beeftink (directie-assistent / hr)
050 5222 720
ingrid.beeftink@martiniplaza.nl

Sales

sales@martiniplaza.nl
050 5222 620

Paul Berndsen (manager marketing & sales) 
050 5222 629
paul.berndsen@martiniplaza.nl

Bert Janssen (sales acount manager)
050 5222 627 / 06 46 25 77 31
bert.janssen@martiniplaza.nl

Eventmanagement

Mario Oomkens (eventmanager)
050 5222 622
mario.oomkens@martiniplaza.nl

Linda Geensen (eventmanager)
050 5222 623
linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek (eventmanager)
050 5222 624
martin.hoek@martiniplaza.nl

Marcel Bos (eventmanager)
050 5222 731
marcel.bos@martiniplaza.nl

Erika Pater (eventmanager)
050 5222 621 / 06 20 14 58 44
erika.pater@martiniplaza.nl

Marketing

marketing@martiniplaza.nl

Peter Wijma (crm, website & ticketing)
050 5222 692
peter.wijma@martiniplaza.nl

Marlou Kroeze (marketing coördinator)
050 5222 693
marlou.kroeze@martiniplaza.nl

Manon de Vries (theater marketing)
manon.devries@martiniplaza.nl

Kaartverkoop & Receptie

receptie@martiniplaza.nl
050 5222 777

Richard Vlasma (receptie)
050 5222 777
richard.vlasma@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveringen)
050 5222 752
jeanette.uwland@martiniplaza.n

Theater

Annerie Knol (theaterprogrammeur)
050 5222 691
annerie.knol@martiniplaza.nl

Manon de Vries (assistent theaterprogrammeur)
manon.devries@martiniplaza.nl

Theatertechniek

Wybe Berkepas (toneelmeester)
050 5222 781
wybe.berkepas@martiniplaza.nl

Klaas Koning (theatertechniek)
050 5222 782
klaas.koning@martiniplaza.nl

Financiën & Administratie

Peter Dijkstra (controller)
050 5222 643
peter.dijkstra@martiniplaza.nl

Jarno Heidmeijer (financiën/functioneel beheerder)
050 5222 641
jarno.heidmeijer@martiniplaza.nl

René van der Bij (financieel adviseur)
050 5222 644
rene.van.der.bij@martiniplaza.nl

Operations

Ronald Wijkstra (manager operations)
050 5222 791
ronald.wijkstra@martiniplaza.nl

Keuken

Jeroen te Nijenhuis (chef-kok)
050 5222 743
jeroen.tenijenhuis@martiniplaza.nl

Arjan Komduur (sous-chef)
050 5222 744
arjan.komduur@martiniplaza.nl

Gebouwbeheer

Patrick Binee (coördinator gebouw & techniek)
050 5222 664
patrick.binee@martiniplaza.nl

Klaas-Pieter Dijksterhuis (operationeel beheerder veiligheid)
050 5222 737
kp.dijksterhuis@martiniplaza.nl

Matthijn Visser (huismeester)
matthijn.visser@martiniplaza.nl
050 5222 724

Michele Guida (huismeester)
michele.guida@martiniplaza.nl
050 5222 724

Governance

MartiniPlaza is een besloten vennootschap met twee BV’s, een Vastgoed BV en Exploitatie BV. De leiding van beide BV’s is in handen van de statutair directeur, Willem de Kok. De directie maakt deel uit van het managementteam waarin alle bedrijfsonderdelen vertegenwoordigd zijn.

De besloten vennootschappen kennen één aandeelhouder, de Gemeente Groningen. De aandeelhouder wordt vertegenwoordigd door de wethouders Paul de Rook (Exploitatie BV) en Roeland van der Schaaf (Vastgoed BV).

Sinds 2014 kent MartiniPlaza geen Raad van Commissarissen meer. De taken van de RvC zijn belegd bij de vertegenwoordigers van de aandeelhouder.