Ons team

Laten we beginnen met kennismaken

U heeft een locatie nodig voor een evenement, beurs, congres, voorstelling of vergadering? Wij vertellen u graag over de mogelijkheden van onze prachtige locatie tijdens een rondleiding. Voor een eerste indruk bent u hier op het juiste adres.

Bel voor meer informatie, inspiratie, ideeën of een afspraak direct met onze zakelijke medewerkers. Wij stellen ze hieronder alvast aan u voor;

Mario Oomkens (senior accountmanager)
Telnr: 050 5222 622
Mail: mario.oomkens@martiniplaza.nl

Linda Geensen (accountmanager)
Telnr: 050 5222 623
Mail: linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek (accountmanager)
Telnr: 050 5222 624
Mail: martin.hoek@martiniplaza.nl

Bert Janssen (accountmanager)
Telnr: 050 5222 627
Mail: bert.janssen@martiniplaza.nl

Erika Pater (accountmanager)
Telnr: 050 5222 621
Mail: erika.pater@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveerlijn)
Telnr: 050 5222 797
Mail: jeanette.uwland@martiniplaza.nl

Monica Dröge (receptie)
Telnr: 050 5222 777
Mail: monica.droge@martiniplaza.nl