Openingstijden De receptie en kassa zijn gesloten van ma 15 juli t/m zo 11 augustus en van ma 19 t/m... Lees hier meer

Ons team

Op zoek naar een locatie voor een evenement, beurs, congres, voorstelling of vergadering? Wij vertellen je graag over de mogelijkheden in MartiniPlaza (eventueel tijdens een rondleiding). Bel voor meer informatie, inspiratie, ideeën of een afspraak direct met onze zakelijke medewerkers.

Mario Oomkens (senior accountmanager)
Telnr: 050 5222 622
Mail: mario.oomkens@martiniplaza.nl

Linda Geensen (accountmanager)
Telnr: 050 5222 623
Mail: linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek (accountmanager)
Telnr: 050 5222 624
Mail: martin.hoek@martiniplaza.nl

Erika Pater (accountmanager)
Telnr: 050 5222 621
Mail: erika.pater@martiniplaza.nl

Bert Janssen (accountmanager buitendienst)
Telnr: 050 5222 627
Mail: bert.janssen@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveerlijn)
Telnr: 050 5222 797
Mail: jeanette.uwland@martiniplaza.nl

Monica Dröge (receptie)
Telnr: 050 5222 777
Mail: monica.droge@martiniplaza.nl